Co je nového

BROKILON JE ZPĚT!

Vážení čtenáři.

Od začátku koronavirové krize se na stránkách neobjevila žádná novinka, neaktualizoval se ediční plán a ani katalog již vydaných knížek. To se ale změnilo. Dalo by se tedy říct že BROKILON JE ZPĚT!

Co je tedy nového?

Kromě Roberta Pilcha se teď na stránkách a sociálních sítí budu objevovat i já, Anežka Pilchová. Jsem tu jako výpomoc, v podstatě brigádnice, aby sítě a stránky nebyly zanedbané (jako doposud). Facebook byl, je a bude hlavně tátova platforma. To se nezměnilo.

Po dvou letech jsou konečně zaktualizované webové stránky Brokilonu včetně katalogu, edičáku a z Facebooku jsem překopírovala i několik novinek, aby se i člověk bez sociálních sítí mohl zorientovat, co se v uplynulých měsících stalo. Webovky budu průběžně aktualizovat, takže nebudete odkázáni pouze na sociální sítě.

Brokilon má nově Instagram! Vzhledem k tomu, že Brokilon má i mladší čtenáře bylo založení Instagramu nevyhnutelné. Ten bude zcela v mé režii, ale budou se tam objevovat i updaty ze stránek nebo Facebooku. Pokusím se také tvořit obsah trošku vhodnější pro tuto platformu, na což se těším a doufám, že bude bavit i vás.

Sečteno, podtrženo: Táta na to konečně není sám, stránky jsou zaktualizované a Brokilon má Instagram.

Na závěr bych ještě chtěla dodat, že si zasloužíte obrovské díky za trpělivost a přízeň, moc si toho vážíme. Tak stay tuned!

Anežka Pilchová