Pán hrůzovlády

V univerzitním městě Morganville v Texasu žili upíři a lidé v relativní harmonii bez krveprolití… až do příjezdu Bishopa, vyššího upíra, jenž vyhrožuje rozbitím křehkého příměří a jehož vinou opět získá pojem upír svůj hrůzný význam. Bishop však není jedinou hrozbou…

Divoká tmavá oblaka slibují bouři ničivých rozměrů. A zatímco se studentka Claire Danversová a její kamarádi připravují bránit Morganville proti přirozeným i nepřirozeným elementům, stane se, co nikdo nečekal: morganvillští upíři se začnou jeden po druhém ztrácet. A Claire musí přijít na to proč. Odpověď ji však může zahnat do spárů Bishopa… nebo smrti.

Detail knihy

Formát

105 x 175

Vazba

brož

Jazyková redakce

Jiří Popiolek

Odpovědná redakce

Robert Pilch

Obálka

Lukáš Tuma

Počet stran

232

ISBN/EAN

978-80-7456-252-5

Vyšlo

15.4.2015

Status

Na skladu

Doporučená cena

238 Kč

O autorovi

Caine Rachel

Caine Rachel

Rachel Caine, vlastním jménem Roxanne Longstreet Conrad (27.4.1962 – 1.11.2020) byla americká spisovatelka žánru sci-fi, fantasy, mystery, napětí a horor. Narodila se na vojenské základně White Sands v Novém Mexiku, vystudovala účetnictví a pracovala v dceřiné společnosti firmy Lufthansa. Vedle psaní se ve volném času věnovala filmu a televizi, z čehož plyne i její účast na tvorbě celé řady knih věnujících se rozmanitým televizním seriálům nejen fantastického zaměření. Uvést lze především průvodce Stepping Through The Stargate (2004), což je soubor rozmanitých esejů ze světa seriálu Hvězdná brána, sestavený ve spolupráci s přítelem P, N. Elrodem.
Dne 1.11.2020 prohrála autorka v nemocnici svůj boj s rakovinou.
(zdroj: Databáze knih; foto: Facebook fan clubu autorky)

Související odkazy:

Autorčin profil na Wikipedii (anglicky)

Autorčin profil na Legii

Ukázka

Připravuje se…