Hladový národ

Edice „Brokilon Alternativa“
Evropa, rok 1943. Celý kontinent ovládá Říše Thule plná nelidských okupantů. Klaus Klinsmann je vzorný říšský důstojník s jistotou solidního kariérního postupu. To se však mění po setkání s polskou dívenkou, která se transformuje v bytost, s níž se nikdo dosud nesetkal.
Francií mezitím putuje vojenský výsadek, který je možná poslední nadějí lidstva na ukončení teroru, postaveného na kruté a krvavé magii. Nastává čas překvapivých spojenectví, hrdinských činů a soubojů se smrtí, která číhá všude kolem.

Detail knihy

Formát

137 x 213

Vazba

brož

Jazyková redakce

Jiří Popiolek

Odpovědná redakce

Robert Pilch

Obálka

Mikuláš Podprocký

Počet stran

241

ISBN/EAN

978-80-7456-462-8

Vyšlo

12.11.2019

Status

Na skladu

Doporučená cena

268 Kč

O autorovi

Brunhoferová Vendula

Brunhoferová Vendula

Narodila se v Praze, vystudovala obor knihkupec. Několik let spolupracovala se žánrovými weby XB-1 a Fantasy Planet, nyní se věnuje vlastní tvorbě. Po sporadických účastech v literárních soutěžích se nejvýraznějšími úspěchy stala umístění za rok 2014 v soutěži Vidoucí s povídkami Odrazy a šestém a Mrtvou vodou na místě devátém. Povídka Píšťalka, která skončila v Ceně Karla Čapka 2014 na osmém místě, byla zároveň i jejím tištěným debutem.
Rok 2017 byl pro její tvorbu přelomový, nakladatelství Brokilon vydalo její sci-fi román Čas oblevy. V roce 2019 vydala svou druhou knihu, Hladový národ.
(zdroj: Databáze knih; foto: Československá bibliografická databáze)

Související odkazy:

Autorčin profil na Legii

Ukázka:

Ukázka se připravuje