2311: Hadi v rozvalinách

Edice „Star Trek“

Byl to rok hanby, rok, který si pozdější generace budou pamatovat jako ten, jenž změnil průběh dějin za cenu tisíců životů. Rok, kdy se udál Tomedský incident.

Uprostřed eskalujícího politického napětí mezi Federací, Klingony a Romulany, pokračuje Hvězdná flotila v průzkumu Galaxie, a to čím dál agresivněji a rychleji. Také vyvíjí prototyp hvězdné lodi, od kterého si slibuje dokonce revoluci v průzkumu vesmíru. Experiment však vede ke katastrofě a zpustošení oblasti nebezpečně blízko Romulskému hvězdnému impériu. To došlo k závěru, že Federace začala testovat zbraň hromadného ničení.
Jak vyzbrojování na obou stranách Neutrální zóny pokračuje, je kapitán John Harriman z federační vlajkové lodi U.S.S. Enterprise NCC-1701-B povolán, aby se v této dějinné události střetl se svým nejstarším nepřítelem.

Kvadrant Beta dělí od totální války jeden špatný krok…

Kategorie: ,

Detail knihy

Formát

108 x 165

Vazba

brož

Jazyková redakce

Jiří Popiolek

Odpovědná redakce

Albert Balatka

Obálka

Jakub Schejbal

Počet stran

364

ISBN/EAN

978-80-7456-434-5

Vyšlo

16.11.2018

Status

Na skladu

Doporučená cena

318 Kč

O autorovi

George III David R.

George III David R.

David R. George III je americký matematik a sci-fi spisovatel narozený v New Yorku. Zahájil svou profesionální spisovatelskou kariéru napsáním televizního příběhu k epizodě Star Trek: Vesmírná loď Voyager "Zásadní postoj". Jeho díla se objevila na žebříčcích bestsellerů The New York Times i USA Today. Mezinárodní asociace autorů knih pro média nominovala jeden z jeho románů na cenu Scribe Award. Jeho televizní epizoda byla nominována na cenu Sci-Fi Universe Award.
(zdroj: oficiální stránky autora; foto: oficiální Facebook autora)